اکسیر مبل
خانه / مبل راحتی / مرکز خرید انواع مبل راحتی در اصفهان

مرکز خرید انواع مبل راحتی در اصفهان

بهترین مرکز خرید مبل راحتی در اصفهان کجاست؟ آیا مرکز خریدی در اصفهان وجود دارد که مبل راحتی را به قیمت وارداتی آن بفروشد؟ مبل راحتی با کیفیت عالی و قیمت مطلوب را از کجا خرید کنیم؟
این روزها مبل‌ها یکی از اجزای خانه‌ها به شمار می‌روند؛ به گونه ‌ای که اگر خانه ای مبل نداشته باشد انگار جزئی از آن کم است و آن خانه ناقص یه نظر می‌رسد. انواع مدل مبل وجود دارد که در یک دسته بندی کلی می‌توان آنها را به سه گروه مبلمان استیلیا همان سلطنتی، مبلمان کلاسیک و مبلمان راحتی تقسیم کرد. با ما همراه باشید تا شمارا بیشتر با انواع آن آشنا کنیم.

انواع مبل راحتی در اصفهان

در مغازه‌های مبل فروشی و گالری‌های مبلمان شهری از جمله شهر اصفهان انواع مختلفی از مبل‌های راحتی وجود دارد؛ طراحان و تولیدکنندگان انواع مبل راحتی، این نوع مبل را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تولید و روانه بازار‌های خرید و فروش مبل می‌کنند. مبل راحتی از جمله عناصر مهم هر خانه به حساب می‌آیند و حتی بسته به نوع استفاده در محل‌های کاری هم می‌شود از آن استفاده کرد.

مبل راحتی در اصفهان

انواع مبل راحتی

مبل راحتی انواع مختلفی دارد که هر مدل باز طرح‌ها، اندازه‌ها و سایز های متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند و اگر بخواهیم از گستره تنوع مدل و طرح مبل راحتی برایتان سخن بگوییم صحبت به درازا می‌کشد. ولی به طور کلی انواع مدل مبل راحتی به شرح زیر است:

  • نئو کلاسیک
  • کاناپه
  • مبل مدرن پارچه‌ای و چرمی
  • مبل کلاسیک زارا
  • مبل آکتورپ آکیا
  • مبل راحتی چوب و پارچه
  • مبل تختخوابشو
  • مبل Lشکل پارچه‌ای و چرمی

که هر یک از این مدل‌ها در طرح ها، رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود و موقعیت محل نشیمن آنها را تهیه و استفاده کنید.
اجزای تشکیل دهنده مبل راحتی
مبل‌های راحتی با توجه به مدل، سایز و انداره‌شان دارای اجزای مختلفی هستند ولی اگر بخواهیم نگاهی کلی به مبل راحتی بیندازیم اجزای ثابتی دارد که می‌توان پشتی، کناره‌های پشتی، کوسن پشتی، کوسن بالایی، دسته، کوسن نگه دارنده، کمربند مبل، پایه های جانبی و جلویی را نام برد.

مبل راحتی در اصفهان

قیمت انواع مبل راحتی

قیمت مبل‌های راحتی با توجه به نوع مدل و مواد اولیه‌ای که در آن به کار رفته است دارای رنج قیمت متفاوتی هستند. مبل‌های راحتی سایز‌های مختلفی دارند که هرکدام برای موقعیت‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند مثلا اینکه مبل را بخواهیم در اتاق کار یا محل پذیرایی قرار دهیم دارای سایز‌های مختلفی هستند؛ یا اینکه اندازه‌ی خانه ای که میخواهیم مبل را در آن قرار دهیم هم یکی از ملاک‌های انتخاب سایز مبل می‌باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی عنایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128479853
آدرس کانال: Exirmobl@
پست الکترونیکی: Exirmobl@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش مبل راحتی درجه یک در فروشگاه های تهران

قیمت فروش مبل راحتی بسته به کیفیت محصول متفاوت می باشد؛ اما باید بدانید این قیمت هم چنین هر روزه می تواند بسته به نوسانات بازار تغییراتی را داشته باشد. جهت اینک