اکسیر مبل
خانه / سرویس خواب / مراکز خرید انواع سرویس خواب لوکس

مراکز خرید انواع سرویس خواب لوکس

در بین انواع سرویس‌‌های خواب، سرویس خواب لوکس محبوبیت ویژه‌ای دارد. این سرویس خواب‌ها به علت طراحی‌های لوکس و ویژه خود از زیبایی خاصی برخوردار هستند.

سرویس خواب لوکس

سرویس خواب

سرویس خواب یکی از ملزومات هر خانه‌ای می‌باشد که در هر اتاق خوابی باید وجود داشته باشد.
شاید بارها از خود پرسیده باشید: ” سرویس خواب شامل چه مواردی می‌باشد؟”
در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که سرویس خواب شامل ارکان زیر است:

  • تخت؛ تخت که از ارکان اصلی سرویس خواب به شمار می‌رود به اندازه‌ها و مدل‌های مختلفی در بازار به فروش می‌رود. معمولا تخت‌ها، دو نفره، تک‌نفره و یا یک ونیم نفره هستند، در برخی موارد می‌توانیم شاهد تخت‌های بسیار بزرگ‌تر نیز باشیم که البته باید این تخت‌ها را سفارش داد.
  • آینه؛ آینه‌ها معمولاً به همراه میز توالت قرار می‌گیرند و ترکیب آن‌ها یک میز آرایش را ارائه می‌دهد که بسیار پرکاربرد می‌تواند باشد.
  • میز توالت؛ میز توالت‌ها و یا میز آرایش‌ها، همانطور که گفتیم با آینه سرویس خواب همراه می‌شود و می‌تواند برای جایگزین وسایل آرایشی و یا مراقبتی بسیار مناسب باشند. مثلا می‌توان انواع ماسک‌های مراقبتی پوست و مو، لوازم آرایشی، عطر و ادکلون‌ها و … را در جاهای مختلف میز توالت و یا میز آرایش جای داد.
  • کمد؛ کمد خود نیز از بخش‌های اصلی تخت است که می‌تواند برای جای دادن لباس‌ها و پوشاک مختلف کاربرد داشته باشد.
  • پاف؛ پاف‌ها مبل‌هایی به صورت تکی می‌باشند که تکیه‌گاه ندارند و فقط از نشیمن‌گاه تشکیل شده‌اند. پاف‌ها معمولاً بزرگ و برای نشستن‌های کوتاه مدت طراحی شده‌اند. با اینکه بسیاری از افرادی که سرویس خواب‌های گوناگون ارائه می‌دهند زیاد به وجود پاف‌ها در سرویس خواب توجهی نمی‌کنند اما پاف‌ها بسیار در سرویس خواب جلوه‌ی زیبایی دارند و باعث زیباتر دیده شدن سرویس خواب می‌شوند.
  • پاتختی، همانطور که از اسمش پیداست معمولا پای تخت قرار می‌گیرد و برای قرار دادن ساعت و یا وسیله‌های دم دستی‌ای که فرد هنگام خواب نیاز دارد آن را جایی قرار بدهد، مناسب است. پاتختی‌ها سایز کوچکی دارند و معمولاً یک یا دو کشو نیز دارا می‌باشند. پاتختی بهترین گزینه برای قرار دادن چراغ خواب یا شب‌خواب می‌باشد.

سرویس خواب لوکس

سرویس خواب لوکس

سرویس خواب‌ها مدل‌های مختلفی دارند، مدرن، فانتزی، سلطنتی و … . سرویس‌خواب ‌های لوکس و لاکچری امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده‌اند و مورد استقبال قرار گرفته‌اند.
به ویژه تازه عروس‌ها هنگام خرید سرویس خواب ترجیح می‌دهند از این سرویس خواب‌های لوکس و مدرن استفاده کنند.
در صورت انتخاب یک سرویس خواب مدرن باید توجه داشته باشند که دیگر اجزای خانه نیز باید متناسب با این سرویس خواب انتخاب شود.
با اینکه سرویس خواب در اتاق خواب است ولی باید علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه شخصی با دیگر اجزای خانه متناسب باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی عنایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128479853
آدرس کانال: Exirmobl@
پست الکترونیکی: Exirmobl@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید سرویس خواب

بزرگترین و مدرنترین مجموعه تولید سرویس خواب

تولید سرویس خواب در کشور ما در کدام شهر ها انجام می شود؟ بزرگترین و …