اکسیر مبل
خانه / مبل راحتی / لیست قیمت فروش مبل‌ راحتی تختخوابشو

لیست قیمت فروش مبل‌ راحتی تختخوابشو

مبل‌ راحتی تختخوابشو بر اساس مواد اولیه تولید و برند شرکت سازنده آن‌ها قیمت ‌های متفاوتی نسبت به هم دارند. مبل راحتی تختخوابشو در اندازه‌، طرح و مدل‌های مختلفی در بازار وجود دارد.
مبل راحتی انواع مختلفی دارد که یکی از آن‌ها نوع تختخوابشو آن می‌باشد؛ این نوع مبل با توجه به ساختاری که دارد هم می‌توان برای نشستن و هم برای دراز کشیدن و خوابیدن از آن استفاده کرد. مبل راحتی تختخوابشو بر‌اساس نوع طرح و رنگ آن قیمت‌های متفاوتی دارد که در ادامه شمارا با آن آشنا خواهیم کرد.

مبل‌ راحتی تختخوابشو

مبل‌ راحتی تختخوابشو

اگر بخواهیم یکی از انواع پرکاربرد مبل‌ها را برایتان نام ببریم قطعا مبل راحتی خواهد بود؛ این نوع مبل خود شامل انواع مختلفی از مدل‌ها می‌باشد که باز هرکدام از آنها خود نیز از طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی ساخته شده‌اند.
مبل راحتی تختتوابشو از انواع مدل مبل راحتی به حساب می‌آید که همانطور که از اسم آن مشخص و عیان است ساختاری دارد که به آن این قابلیت را داده است که علاوه بر این‌که یک وسیله‌ای برای نشستن شود، برای دراز کشیدن و خوابیدن نیز استفاده شود.
مبل راحتی تختخوابشو را می‌توانید در اتاق‌ها و در جلوی تلویزیون نیز استفاده کنید.

مبل‌ راحتی تختخوابشو

قیمت انواع مبل‌ راحتی تختخوابشو

مبل‌ راحتی تختخوابشو دارای طرح‌ها و رنگ‌های متفاوتی است و با توجه به این موارد و مواردی چون نوع قطعات استفاده شده در ساخت آن نیز دارای رنج قیمت‌های مختلف و متفاوتی نسبت به هم می‌باشند.
برخی شرکت‌ها و برند‌ها نیز مبل تولیدی خود را با کیفیت بالاتر و ایده‌آل تری تولید می‌کنند و بر این اساس قطعا قیمت بیشتری نسبت به آن مبل‌هایی که کیفیت متوسط و پایین تری دارند، خواهند داشت.
خرید مستقیم و بدون واسطه این کالا از کارگاه‌ها و شرکت‌های تولید کننده آن نیز باعث می‌شود که قیمت ارزان‌تر و مطلوب‌تری داشته باشند.

مبل‌ راحتی تختخوابشو

انواع مبل راحتی

مبل راحتی انواع متفاوتی داشته که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • مبل تختخوابشو
  • مبل مدل تاشو
  • مبل راحتی تک‌نفره
  • مبل اِل شکل چرمی و پارچه‌ای
  • مبل مدل زارا
  • مبل راحتی چوب و پارچه
  • مبل نئو کلاسیک
  • مبل آکتورپ آکیا
  • کاناپه

نکات مراقبت از مبل راحتی

در مورد مراقبت و نگه‌داری از مبل راحتی باید مواردی را رعایت کنیم مثل: دقت در جابه جا کردن آنها، تمیز کردن آنها با مواد شوینده مناسب، تمیز کردن چرم مبل با واکس مخصوص، استفاده از بخار شوی با قدرت کم و متوسط در تمیز کردن آن و مراقرت از نرسیدن رطوبت و خیسی به قسمت‌های چوبی آن.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی عنایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128479853
آدرس کانال: Exirmobl@
پست الکترونیکی: Exirmobl@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید انواع مبل راحتی با کیفیت به صورت آنلاین

قیمت خرید انواع مبل راحتی را می توانید به روش های مختلفی به دست آورید. یکی از روش هایی که می توانید قیمت مبل راحتی کلاسیک با طرح های متنوع را به دست آورید، مشور