اکسیر مبل
خانه / آینه کنسول / فروش آینه کنسول جدید با قیمت ارزان

فروش آینه کنسول جدید با قیمت ارزان

آینه کنسول جدید   مدل‌های متنوعی دارند که در صورت خرید از عرضه‌کننده‌های مستقیم، می‌توان آن‌ها را با قیمت کم خریداری نمود.

آینه کنسول جدید

آینه کنسول جدید

آینه کنسول‌ها از زمان‌های گذشته تا به امروز در خانه‌ها یافت می‌شوند.
از زمان‌های خیلی دور در خانواده‌های سلطنتی، از این‌ کنسول‌ها استفاده‌های ویژه و زینتی می‌شد تا رفته رفته این آینه کنسول‌ها به خانه‌های مختلف راه پیدا کردند.
آینه کنسول‌ها را در چیدمان دکوراسیون خانه گاه به عنوان نقطه کانونی در نظر می‌گیرند و بقیه وسایل‌ها را براساس آن می‌چینند، به همین دلیل طرح آن بسیار حائز اهمیت است.
همیشه آینه‌کنسول‌ها جز پرطرفدارترین وسایل خانه به شمار می‌روند، به همین دلیل برای انتخاب آینه کنسول باید کمی بیشتر دقت کرد تا آینه کنسولی را انتخاب کنید که مطابق سلیقه شما است و با دیگر وسایل خانه هارمونی زیبایی دارد.
در خرید آینه کنسول به چند نکته باید توجه داشت:

  • مدل؛ آینه کنسول‌ها انواع گوناگونی دارند: فانتزی، مدرن، سلطنتی، لوکس و … . برای انتخاب آینه کنسول مناسب، ابتدا باید درنظر بگیرید که مبلمان و وسایل منزل شما از چه مدلی هستند، اگر وسایل خانه شما مدل سلطنتی هستند باید از یک آینه کنسول سلطنتی استفاده کنید. اما اگر مدل آینه کنسول شما مدرن می‌باشد، آینه کنسول شما نیز باید مدرن باشد؛ در غیراینصورت ناهمگونی‌ای بین اجزای مختلف خانه به وجود می‌آید.
  • اندازه؛ آندازه آینه کنسول‌ها باید متناسب با متراژ خانه، منطقه‌ای که قرار است در آن قرار بگیرند، اندازه دیگر اجزای خانه و … باشند، رعایت تناسبب بین اجزای یک خانه از مهم‌ترین نکاتی است که باید رعایت شود و به آن توجه کرد. اگر متراژ خانه شما بسیار کوچک است و تمایل به خرید آینه کنسول دارید، می‌توانید از آینه کنسول‌های دیواری استفاده کنید. بدین صورت که آن‌ها به راحتی بر روی دیوار نصب شده و سیار نیستند.
  • کاربرد؛ مشخص است که آینه کنسول‌ها چه کاربردی دارند، اما باید توجه کنید مشخصه اصلی یک آینه کنسول بدون کشو یا دراور بودن آن است. اما مدل‌های دیگری از آن در بازار یافت می‌شود که کشو یا دراور نیز داشته باشد. اگر نیاز به کنسول‌های کشودار و حجم ار دارید، بهتر است در هنگام خرید به این موضوع توجه کنید.

آینه کنسول جدید

فروش آینه کنسول جدید با قیمت ارزان

آینه کنسول یکی از وسایل پرکاربرد می‌باشد که در بازارهای گوناگون به فروش می‌رسد.
آینه کنسول‌ها را می‌توان با قیمت‌های متعددی بر اساس متریال به کار رفته در آن‌ها، در بازارها پیدا کرد.
اینکه شما چه نوع آینه کنسولی نیز انتخاب کنید در تعیین قیمت نهایی خرید شما مؤثر است.
برای خریدی مقرون به صرفه باید به تولیدکننده‌ها و عرضه‌کننده‌های مستقیم مراجعه کنید و مستقیماً از خود آن‌ها خرید کنید تا بتوانید آینه کنسول با کیفیت و ارزان قیمتی خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی عنایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128479853
آدرس کانال: Exirmobl@
پست الکترونیکی: Exirmobl@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی آینه کنسول

طراحی، اجرا و تولیدی آینه کنسول

تولیدی آینه کنسول محصولات را در چه جنس هایی تولید می شود؟ طراحی، اجرا و …