اکسیر مبل
خانه / مبل راحتی / فروشنده انواع مبل راحتی با قیمت ارزان

فروشنده انواع مبل راحتی با قیمت ارزان

انواع مبل راحتی با قیمت ارزان در چه طرح‌ها و رنگ‌هایی وجود دارد؟ آیا فروشندگانی وجود دارند که مبل راحتی با کیفیت عالی را ارزان بفروشند؟ نمایندگی فروش انواع برند‌های مختلف مبل راحتی کجاست؟
امروره مبل راحتی را می‌توان یکی از اجزای مهم هر خانه در نظر گرفت؛ وسیله‌ای که بعد از سختی کار می‌تواند آرامش و راحتی را برای افراد به ارمغان بیاورد. مبل‌های راحتی در طرح‌ها و مدل‌های متفاوتی توسط تولید‌کنندگان به بازار فروش عرضه می‌گردنند. با ما همراه شوید تا شما را بیشتر با این وسیله راحتی آشنا کنیم.

مبل راحتی با قیمت ارزان

مبل راحتی با قیمت ارزان

انواع مختلفی مبل راحتی در بازار‌های خرید و فروش مبلمان وجود دارد که هر مدل خود نیز دارای طرح‌ها و رنگ‌های متفاوتی می‌باشند. مبل‌های سبک و آن‌هایی که طرح‌های ساده دارند نسبت به سایر مبل‌ها که طرح‌های پیچیده و قطعات سنگین‌تری دارند، ارزان‌ترند.
باید توجه داشت که هرچه قیمت مبل مورد نظر ارزان‌تر باشد قطعا کیفیت و طول عمر کمتری نسبت به مبل‌های گران‌قیمت‌تر دارد؛ ولی باز هم قیمت گران ملاکی بر این نیست که کیفیت و کارایی مبل بیشتر است. گاهی اوقات کاسبان و مغازه‌دار‌ها سود‌های زیادی رو مبل می‌کشند که به همین دلیل ما حتی الامکان خرید بدون واسطه را به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم.

خرید اینترنتی مبل راحتی ارزان قیمت

خرید اینترنتی مبلمان ، از فروشگاه‌های آنلاین مربوطه مزایا و معایبی دارد؛ یکی از عیب‌های آن این است که مثل گالری‌های مبلمان شهری نمی‌توانید از نزدیک مبل مورد نظر خود را انتخاب کنید و از مزیت‌های آن اینکه با واسطه کمتر و حتی بدون واسطه در مواردی است و قطعا قیمتش ارزان تر خواهد بود.

مبل راحتی با قیمت ارزان

مبل راحتی و اجزای تشکیل دهنده آن

مبل راحتی از اجزا و قسمت‌های متفاوتی ساخته شده است؛ بعضی از این قسمت ها در تمام مبل‌ها ثابت و بعضی بسته به نوع مبل مورد نظر یا در ساختار آن وجود دارند یا نه.
اگر بخواهیم این اجزای تشکیل دهنده مبل راحتی را نام ببریم به قرار زیر می‌باشد:

  • پایه جلویی
  • پایه جانبی
  • کوسن تی شکل
  • کوسن بالایی و پشتی
  • دسته مبل
  • کمربند مبل
  • کوسن نشیمنگاه
  • کوسن نگه‌دارنده
  • پنل پوششی

مبل راحتی با قیمت ارزان

عرضه مستقیم مبل راحتی ارزان قیمت

عرضه مستقیم هر محصولی توسط سازنده و تولیدکننده آن به مشتری، در ارزان قیمتی آن محصول نقش بسزایی دارد؛ چون دیگر دلال و کاسبی در این میان وجود ندارد که سودی برای خویش بردارد و خرید بدون واسطه صورت می‌گیرد.
با اندکی جستجو کارگاه‌های تولیدی مبلمان زیادی را خواهید یافت که محصول خود را بدون واسطه به شما می‌فروشند. این خرید توسط شما خیلی به صرفه تر است نسبت به خریدی که بخواهید از گالری های مبلمان شهری انجام دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی عنایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128479853
آدرس کانال: Exirmobl@
پست الکترونیکی: Exirmobl@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید انواع مبل راحتی با کیفیت به صورت آنلاین

قیمت خرید انواع مبل راحتی را می توانید به روش های مختلفی به دست آورید. یکی از روش هایی که می توانید قیمت مبل راحتی کلاسیک با طرح های متنوع را به دست آورید، مشور