اکسیر مبل
خانه / مبل استیل / عرضه مستقیم انواع مبل های استیل جدید

عرضه مستقیم انواع مبل های استیل جدید

انواع مبل های استیل جدید در قالب های هفت نفره و نه نفره به صورت مستقیم در سراسر کشور عرضه می شوند. این نوع مبلمان طراحی های شیک و منحصر به فردی دارند که بد نیست برای امتحان هم که شده از مدل های آن در نمایندگی های فروش، دیدن نمایید.
انواع مبل های استیل جدید در طرح ها و رنگ های مختلفی تهیه و تولید می شوند.
معمولا مبلمان استیل که با نام مبلمان سلطنتی هم شناخته می شوند در دو قالب به دست مشتریان شان می رسند!

  • قالب های هفت نفره
  • قالب های نه نفره

که قالب هفت نفره آن شامل یک عدد کاناپه سه نفره، یک عدد کاناپه دو نفره و دو مبل یک نفره می باشد و قالب نه نفره آن نیز شامل دو صندلی میزبان، یک عدد کاناپه سه نفره، چهار مبل یک نفره است.
شما با توجه به نیازتان هر کدام از انواع این مبل ها را که خواستید، می توانید خریداری نمایید.

انواع مبل های استیل جدید

مرکز عرضه انواع مبل های استیل جدید

انواع مبل های استیل در طراحی های شیک و جدید در مراکز عرضه، به دست مشتریان می رسند.
این نوع مبل ها به دلیل منبت کارهای فوق العاده شان معروف هستند و در طراحی های جدیدشان سعی شده که همواره از ظریف ترین و خاص ترین منبت کاری ها استفاده نمایند.
این مراکز سعی می کنند که قیمت این نوع مبل ها را با توجه به مواد اولیه، تعداد واسطه ها و … در سطحی یکسان نگه دارند که با تغییرات بازار دچار تغییر قیمتی ناگهانی نشود.
شما نیز اگر می خواهید مطابق با مد روز پیش بروید و همچنین می خواهید دکوراسیون منزلتان بسیار شیک و زیبا دیده شود، پس حتما به سراغ این دسته از مبل ها بروید.

انواع مبل های استیل جدید

فروشنده انواع مبل های استیل جدید

فروشنده های این نوع مبل ها نیز همان مراکز فروش و نمایندگی های فروش هستند که بعضاً این محصول را با سود واسطه یا بی واسطه به دست شما می رسانند.
اگر می خواهید که در خریدتان سود کنید، حتما به سراغ مراکز فروشی بروید که این نوع مبل ها را بدون واسطه به دست شما می رسانند.
در مراکز فروش مبل های استیل، شما می توانید انواع متعددی از این نوع مبل ها را مشاهده کنید و سپس همان چیزی که مد نظرتان است را خریداری کنید.
اگر در انتخاب طرح مشکل دارید و نمی دانید که دقیقا کدام طرح را باید برای ست کردن با دکوراسیون منزلتان بخرید، می توانید با ارائه عکس از محیط منزل و … به فروشنده، از او بخواهید که شما را راهنمایی کند.

انواع مبل های استیل جدید

طراحی انواع مبل های استیل جدید

امروزه طرح های زیادی از این نوع مبلمان در اختیار مشتریان قرار می گیرد و هر شخصی با هر ذوق و سلیقه ای، می تواند نمونه ای از این مبلمان را برای دکوراسیون منزلش انتخاب نماید.
در واقع طراحی شیک و منحصر به فرد همین محصول باعث شده است که نیاز مشتریان کاملاً برطرف شود و کسی نباشد که به دلیل عدم هماهنگی طراحی مبل با محیط منزلش یا … نخواهد که این نوع مبلمان را خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی عنایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128479853
آدرس کانال: Exirmobl@
پست الکترونیکی: Exirmobl@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید مبل استیل ۶ نفره با رنگ بندی های متنوع

مبل از لوازم شیک و لوکس، برای دکوراسیون منزل و ادارات به حساب می آید. اصولا مبل ها به سه دسته راحتی، کلاسیک و استیل تقسیم می شوند. مبل های استیل، نقطه مقابل م