اکسیر مبل
خانه / مبل راحتی / خرید مبل راحتی ۴ نفره مرغوب

خرید مبل راحتی ۴ نفره مرغوب

خرید مبل راحتی ۴ نفره در مدل ها و طرح های گوناگون و قیمت متنوع در مراکز خرید و انواع فروشگاه مبلمان صورت می گیرد. بازار مبل مرکزی برای خرید و مشاهده انواع مبل های راحتی می باشند. این نوع از تجهیزات همان طور که از نامشان پیداست به دلیل ساختار خاصی که دارند نشستن و استفاده کردن از آنها بسیار راحت است و حتی بر روی برخی نمونه های آن می توان به راحتی لم داد. به طور کلی مبلمان از قطعات مختلفی تشکیل شده است که کلاف مبل، پایه مبل و پارچه آن از مهمترین اجزای کاربردی آن می باشند.

بهترین برند مبل راحتی ۴ نفره درجه یک

یکی از اقسام پر فروش مبلمان راحتی، نوع ۴ نفره آن می باشد. ساخت مبلمان نیازمند طی مراحل مختلفی اس که نخستین بخش انتخاب پایه چوبی مناسب برای آن می باشد. به این منظور می توان از ارقام مختلف چوب استفاده نمود که هر یک قیمت خاص خود را دارد.

پس از انتخاب چوب مناسب، الوار های تهیه شده در بخش نجاری به ابعاد و تکه های مورد نیاز برش داده می شوند. بسته به مدل و طرح مبل ممکن است الوار های چوب به شکل ساده و برش های خیلی مختصر آماده شود یا این که با استفاده از هنر منبت کاری تبدیل به آثار هنری بسیار زیبا شود.

نوع چوب به کار رفته برای بخش های داخلی و کلاف مبلمان با چوب هایی که برای نمای خارجی استفاده می شود متفاوت است. به طور معمول از چوب هایی مانند چوب توسکا یا راش برای نمای خارجی و از چوب های روس برای ساخت داخل مبلمان استفاده می شود.

در هر صورت آنچه در نهایت تولید می شود مبل راحتی است که در اندازه ها و برند های مختلف در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. بهترین برند های بازار عرضه کننده انواع درجه یک مبل راحتی بوده و طیف مختلفی از مواد اولیه برای این مورد به کار برده می شود. به همین دلیل بسته به مواد و متریالی که برای ساخت مبل استفاده می شود، قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود.

خرید ارزان ترین مبل راحتی ۴ نفره در پایتخت

اقسام مختلفی از مبلمان در بازار وجود دارد که از نمونه های آن می توان به:

  • مبل کلاسیک ساده
  • مبل سلطنتی شنک
  • مبل راحتی در تعداد نفرات مختلف و گوناگون

اشاره نمود. قیمت و مشخصات هر کدام از این تولیدات با هم متفاوت بوده و به طور مثال از جهاتی مانند:

  • جنس پارچه مبل که ممکن است از چرم، پارچه با کیفیت مختلف و چوب باشد.
  • نوع و کیفیت چوب به کار رفته برای ساخت کلاف مبل و نمای بیرونی آن
  • برند تولید کننده
  • کیفیت مواد اولیه و کیفیت ساخت

اشاره نمود. هر چه کیفیت مواد داخل به ویژه کلاف مبل بهتر باشد، مبلمان تولید شده دارای دوام و استحکام بیشتری خواهد بود و به همین دلیل برخی از تولید کنندگان برتر مبل راحتی ۴ نفره صادراتی از بهترین مواد اولیه به ویژه برای ساخت اجزای داخلی مبل استفاده می کنند

در پایتخت اقسام مبل راحتی ۴ نفره خریداری شده توسط افراد مختلف طیف گوناگونی را شامل شده و تنوع موجود در این کالا سبب انتخاب راحت مدل دلخواه با قیمت مورد نظر خواهد شد. به طور مثال برخی خریداران به دنبال خرید ارزان ترین نوع مبل راحتی می باشند و مسئله قیمت برای آنها در درجه اول اهمیت قرار دارد.
بنابراین این افراد با جستجو در بازار به دنبال یافتن مراکز خرید مبل راحتی ۴ نفره تولیدی با قیمت مناسب و مقرون به صرفه می باشند. به این منظور یکی از راهکار های موجود مراجعه به نمایندگی مبل راحتی ۴ نفره است که دارای نمونه های مختلف با تنوع قیمت می باشد.

خریداران عمده مبل راحتی ۴ نفره در بیرجند

یکی از اجزای انواع مبل راحتی نوع چوب به کار رفته در آن است که نقش مهمی در استحکام و دوام آن ایفا می کند. از اقسام چوب هایی که به این منظور به کار برده می شود و کاربرد گسترده ای دارد، چوب راش است. این نوع چوب از دوام و استحکام بالایی برخوردار بوده و حشرات و قارچ ها نمی توانند به راحتی به آن آسیبی وارد سازند.

رنگ این نوع چوب، کرم مایل به قرمز است که در ایران دو نوع از آن در مراکز فروش دیده می شود. نوعی از آن که در داخل تهیه شده و ایرانی است و بخشی از آن نیز از مرز های شمالی کشور و از مناطقی مانند گرجستان و آذربایجان وارد کشور می شود.

هر کدام از این چوب ها کیفیت خاصی دارند و به طور مثال نوع راش وارداتی ضایعات کمتری دارد. خریداران عمده مبل معمولا صاحبان فروشگاه هایی هستند که به فروش و عرضه مبل می پردازند. در بیرجند این گروه ها با تولید کنندگان مبل تماس گرفته و به خرید عمده و تعیین قیمت قبل از پرداخت وجه می پردازند.

صادرات مستقیم مبل راحتی ۴ نفره به عمان

علاوه بر چوب راش که برای ساخت انواع مبلمان راحتی مورد استفاده قرار می گیرد، چوب روسی نیز از دیگر چوب های پر کاربرد در این عرصه می باشد. این نوع چوب ها به دلیل وارد شدن از کشور همسایه یعنی روسیه به این نام خوانده می شوند.

چوب های وارداتی در مراکز تولید مبل برای ساخت قسمت های چوبی مبلمان به کار برده می شوند. گاهی اوقات این چوب ها به اشکال ساده برش خورده و برخی مواقع دیگر بر روی آنها منبت کاری انجام می شود که به دلیل این که منبت کاری نوعی اثر دست و کار دستی می باشد، قیمت بیشتری دارد.

مبلمان راحتی در اقسام ۴، ۶، ۸ و …. تولید شده و امروزه طرح های بسیار زیبا با رنگ بندی های متنوع از این نوع مبلمان در بازار وجود دارد که چشم هر بیننده ای را می نوازد.

انواع با کیفیت مبل طبق تقاضای کشور های دیگر و وارد کنندگان این کالا از پایانه های مرزی کشور به دیگر نقاط جهان از جمله عمان صادر شده و به فروش می رسد. کیفیت تولید مهمترین فاکتوری است که در این زمینه می تواند تولید کنندگان را موفق نموده و در بازار های رقابتی سبب پیشی گرفتن آنها از رقبا شود.

صادرات مستقیم ضمن ارزآوری به داخل کشور با اشتغال مستقیم و غیر مستقیم همراه بوده و به همین دلیل از ارزش افزوده بالایی برخوردار است که توجه به آن می تواند با مزایای بیشتری همراه شود و ارزش افزوده قابل توجهی برای کشور به همراه داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی عنایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128479853
آدرس کانال: Exirmobl@
پست الکترونیکی: Exirmobl@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش مبل راحتی درجه یک در فروشگاه های تهران

قیمت فروش مبل راحتی بسته به کیفیت محصول متفاوت می باشد؛ اما باید بدانید این قیمت هم چنین هر روزه می تواند بسته به نوسانات بازار تغییراتی را داشته باشد. جهت اینک

پاسخی بگذارید